Vakances
DARBS

Ropažu vidusskola
Reģ.Nr. 4313903319
aicina savā komandā motivētus, radošus un mērķtiecīgus kolēģus

  • Sākumskolas skolotāju
  • Angļu valodas skolotāju
  • Ķīmijas skolotāju 8.-12.klasēs
  • Fizikas/inženierzinību skolotāju 8. – 12.klasei
  • Datorikas/programmēšanas skolotāju
  • Latviešu valodas un literatūras skolotāju
  • Psihologu
  • Skolotāju logopēdu

Prasības:

  • Normatīvajiem aktiem atbilstoša izglītība, var būt attiecīgās jomas students.
  • Prasme plānot un nodrošināt kvalitatīvu darbu atbilstoši spēkā esošo normatīvo aktu prasībām;
  • Psiholoģiskā noturība, augsta saskarsmes kultūra un komunikatīvās prasmes;
  • Prasme strādāt ar biroja tehniku un informāciju tehnoloģijām.

Piedāvājam profesionālās izaugsmes iespējas, interesantu darbu draudzīgā kolektīvā, darba algu, sākot no EUR 1050 par slodzi (30h), veselības apdošināšanas polisi pēc pārbaudes laika, iespēju pretendēt uz dienesta dzīvokli.

Gaidīsim pieteikumus uz e-pastu skola@ropazi.lv

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • motivācijas vēstule;
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk.,  vēlams arī  apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diploma pielikumu kopijas.

Detalizētāka informācija pa tālruni 26753522

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  lietveža leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar iestādes lietvedi.

aicina darbā
MĀSU (VISPĀRĒJĀS APRŪPES MĀSU)

(profesijas kods 22 2134)

Galvenie amata pienākumi:

  • organizēt, kontrolēt, nodrošināt nepieciešamo izglītojamo, darbinieku dzīvības un veselības aizsardzībā un traumatisma novēršanā;
  • sekot izglītojamo veselībai ikdienā;
  • kontrolēt higiēnas prasību un epidemioloģiskās drošības  pasākumu ievērošanu iestādē;
  • kopā ar administrāciju organizēt un nodrošināt bērnu dzīvības un veselības aizsardzību;
  • plānot un kontrolēt darbinieku obligātās periodiskās veselības pārbaudes;
  • konsultēt vecākus bērnu veselības nostiprināšanas jautājumos;
  • organizēt sadarbību ar iestādes ēdnīcu par izglītojamo veselīgu, sabalansētu uzturu ikdienā.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • LR atzīta profesionālā (medicīnas) vai 1.līmeņa augstākā profesionālā izglītība;
  • obligātas valsts valodas zināšanas;
  • prasme plānot un nodrošināt kvalitatīvu darbu atbilstoši spēkā esošo normatīvo aktu prasībām;
  • psiholoģiskā noturība, augsta saskarsmes kultūra un komunikatīvās prasmes;
  • prasme strādāt ar biroja tehniku un informāciju tehnoloģijām;
  • vēlme darboties un attīstīties iestādes skolas kolektīvā;
  • derīgs sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Mēs piedāvājam:

  • 0,75 slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);
  • stabilu atalgojumu 1032,00 EUR pirms nodokļu nomaksas par slodzi;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa beigām) un sociālās garantijas;
  • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi;
  • interesantu darbu draudzīgā kolektīvu.

Darba veikšanas vieta: Rīgas iela 5, Ropaži, Ropažu pagasts, Ropažu novads.

Pieteikumu, norādot “Māsa (vispārējās aprūpes māsa)” var iesniegt līdz 2022.gada 1.augustam, sūtot elektroniski uz - uz e-pastu skola@ropazi.lv.

Tālrunis informācijai: 26753522.

Aicinām darbā sētnieku (Zaķumuižā)

Pilna darba slodze

Piedāvājam veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika

Darba alga EUR 510.00

Gaidīsim pieteikumus uz e-pastu skola@ropazi.lv vai telefonu 29186615