Vakances
DARBS

Ropažu novada pašvaldības
Reģ.Nr.LV90000067986
Ropažu Sporta centrs / Ropažu sporta zāle
aicina darbā
APKOPĒJU

(2 vakantas amata vietas)
(profesijas kods 9112 01)

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt uzkopšanas darbus sporta zālē;
  • saskaņā ar telpu kopšanas plānu un darba grafiku – uzkopt iestādes telpas  (koridorus, trepes un sanitāros mezglus);
  • nodrošināt nepārtraukti pieejamus koplietošanas priekšmetus (salvetes, tualetes papīrs, ziepes un tml.);
  • saudzīgi izturēties pret inventāru;
  • pastiprināti rūpēties par tīrības nodrošināšanu iestādē, ja tiek veikti remontdarbi vai pastāv kādi citi faktori paaugstinātai netīrībai iestādē.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • vismaz pamatizglītība;
  • fiziskas slodzes izturība;
  • latviešu sarunvalodas prasmes;
  • pozitīva un atbildīga attieksme pret veicamajiem darba pienākumiem un sporta centra klientiem;
  • labas saskarsmes, komunikācijas un sadarbības prasmes.

Piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu  (summētais darba laiks ar grafiku, uz nenoteiktu laiku);
  • sociālās garantijas, veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika);
  • stabilu atalgojumu 3,88 EUR / stundā pirms nodokļu nomaksas (pēc pārbaudes laika novērtējuma tiks noteikta individuālā mēnešalga, piemērojot individuālās amatalgas izvērtēšanas principus).

Darba veikšanas vieta:

  • Ropažu Sporta centrs,  adrese: Sporta iela 2-k 1, Ropaži , Ropažu novads.

Pieteikumu, norādot „Ropažu Sporta centra apkopējs” var iesniegt līdz 2023.gada 15.martam:

  • personīgi Ropažu novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC), kas atrodas adresē: Sporta iela 1, Ropaži, Ropažu pagasts, Ropažu novads, LV-2135 (darba laikā);
  • ar pasta starpniecību, adresējot sūtījumu - Ropažu novada pašvaldība, adrese: Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130;
  • iesūtot dokumentus elektroniskā pasta adresē: vakances@ropazi.lv.

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas.

Tālrunis informācijai: 29576220.

Pretendenti, kuri atbildīs izvirzītajām prasībām, nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām tiks aicināti uz darba interviju. Uzziņas pa tālruni: 29576220.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis Ropažu novada pašvaldības Stopiņu pagasta pārvalde, Institūta iela 1A, Ulbroka, Ropažu novads, Stopiņu pagasts.