Sports
1

Saulainā 29.maija sestdienā Ropažu novada sieviešu volejbola komandai bija pēdējais vissvarīgākais starts Entuziastu volejbola 3. līgā sievietēm. Fināls par uzvaru sezonā!

Šogad pēc neilga pārtraukuma tika aizvadīta pilna sezona no 1. grupu turnīra spēles līdz fināldienai. Komandai šī bija 5.sezona, šķiet visgrūtākā sastāva komplektācijas ziņā, ko izdevās noregulēt sezonas vidū. Visas motivētas gan treniņos, gan spēlē, un tas deva rezultātu.

Grupu turnīru komanda noslēdza kā līderes tabulā, taču izslēgšanas kārtās gāja grūti – gan pusfinālā, gan finālā izdevās izcīnīt uzvaru vien 5 setu spēlēs. Pusfināla spēlē pret gados jaunajām RVS Victory meitenēm spēle bija emocionāli grūta, jo likme augsta – jāuzvar, lai turpinātu cīņu par uzvaru sezonā. Ar mainīgām sekmēm visu spēli, pēdējā setā pašā galotnē gūta uzvara un sasniegts fināls.

Finālā spēle pret Bausku, kura regulāro sezonu noslēdza 2. vietā un sezonas noslēgumā rādīja atzīstamu sniegumu, tāpēc viss bija atkarīgs no pašām. Jau ar pirmo tiesneša svilpi zālē bija jūtams saspringums, īpaša vibrācija, šķiet mēs varējām uzlādēt pāris saules baterijas arī bez saules. Paldies arī līdzjutējiem (mammām, tētiem, māsām, brāļiem, draugiem, vīriem un visiem pārējiem), kas bija ieradušies atbalstīt. Jūs bijāt tiešām skaļi, šāda atmosfēra sezonas laikā bija pirmo reizi, un tas patiesi raisīja pareizās emocijas. Spēle bija ļoti līdzīga, te vienai, te otrai komandai par labu, taču pirmos divus setus uzvarēja Bauska, un atkāpšanās ceļa vairs nebija. Esot iedzinējos ar 0:2, uz 3. setu meitenes izlikās ar pilnu jaudu, riskēja, palīdzēja arī iedrošinājums, ka, jāuzvar šis sets un tad pretinieks lūzīs, tā būs mūsu iespēja. Uzdevums izpildīts un atlikušie 2 seti jau arvien pārliecinošāk tika uzvarēti, kas sekmēja uzvaru ar 3:2 (pa setiem 24:26; 16:25; 27:25; 25:13; 15:8) arī visā spēlē un tik ļoti kāroto zelta medaļu sezonā. Atkal sev pierādījām, ka arī no 0:2 var atspēlēties, un spēle biedzas tikai tad, kad noskan tiesneša pēdējā svilpe, līdz tam viss ir iespējams un izdarāms. Šī bija arī lieliska vārda dienas dāvana trenerim Raivim, lai arī pirms viņam tam nācās krietni panervozēt.

Šajā sezonā komandā spēlēja: Laura Svirska, Ieva Lapiņa, Baiba Kučika, Demija Vucāne, Annija Dalbiņa, Baiba Bukeviča, Marija Ņilova, Viktorija Vucena, Anastasija Popova, Karīna Grigorjeva, Zane Dalbiņa, Elīna Mažeika, Jana Mamedova, Ramona Buliņa, Linda Sudāre. Komandas treneris: Raivis Mizāns.

Paldies meitenēm par šo sezonu, ieguldīto laiku treniņos, emocijām spēlēs un kopābūšanu, Zigmundam Buliņam par atbalstu caur kameras aci un bilžu atskatu no spēlēm, paldies trenerim par ieguldīto darbu, padomiem, pacietību, kādu striktāku vārdu un jokiem sezonas laikā gan treniņos, gan laukuma malā. Paldies Ropažu novada pašvaldībai, Ropažu Sporta centram, VK ‘’Ropaži’’par atbalstu sezonas gaitā.

Vasarā neliela atpūta, pludmales volejbols un rudenī cerams nekas neizjauks nākamo izcilo klasiskā volejbola sezonu!