1

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt ražošanas strādnieka pienākumus;
  • Nepieciešamības gadījumā veikt autoiekrāvēja vadītāja vai krāvēja darba pienākumus;
  • Otrās kārtas izejvielu sagatavošana šķirošanai un ķīpošanai;

Prasības:

  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta, apzinīga attieksme pret darbu, vēlme un spēja strādāt komandā;
  • Autoiekrāvēja vadīšanas apliecība tiks uzskatīta kā priekšrocība;
  • Zināšanas un pieredze darbā ar mehāniskām un tehniskām iekārtām.

Mēs piedāvājam:

  • Elastīgu darba grafiku;
  • Iekrāvēja zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai;
  • Nelaimes gadījuma apdrošināšana uzsākot darba attiecības;
  • Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika;
  • Patstāvīgu darbu stabilā, augošā uzņēmumā;
  • Drošu darba vidi un lieliskus darba vadītājus;
  • Transporta pakalpojumi no Ogres vai Salaspils.

Darba samaksa no 730 EUR (neto)

Darba vieta: Granīta iela 32, k-9, Acone, Salaspils pagasts, Salaspils novads, LV-2119

Pieteikumus un CV sūtīt uz e-pastu: biroja.administratore@ekobaze.eu, tālrunis sīkākai informācijai +37127733081