Vakances
2

Darba pienākumi:

  • nodrošināt apsaimniekojamo ēku un tām funkcionāli nepieciešamo zemesgabalu uzturēšanu tehniskā kārtībā.
  • plānot, uzraudzīt un veikt ēkas remontdarbus, kontrolēt izpildīto darbu apjomus, kvalitāti un termiņus;
  • uzturēt kārtībā apkures sistēmu un ūdensapgādes, kanalizācijas sistēmas daudzdzīvokļu mājās;
  • atbildēt savas kompetences ietvaros par saimniecisko līdzekļu racionālu izmantošanu;
  • plānot un organizēt padoto darbinieku darbu pārziņā esošajā apsaimniekošanas teritorijā.

Prasības pretendentam:

  • vidējā vai vidējā profesionālā izglītība;
  • darba pieredze līdzīgā amatā;
  • zināšanas nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un apsaimniekošanas jautājumos;
  • darbam nepieciešamo normatīvo aktu pārzināšana;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • labas latviešu valodas zināšanas un vēlama krievu valoda saziņai ar klientiem;
  • spēja uzņemties atbildību, ātri reaģēt problēmsituācijās;
  • spēja strādāt komandā un patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu;
  • labas saskarsmes iemaņas, augsta atbildības sajūta, godīgums, precizitāte un lojalitāte.

Mēs piedāvājam:

  • atbildīgu darbu pašvaldības uzņēmumā;
  • atalgojumu no 1400 EUR (bruto) mēnesī;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu pēc 3 mēnešiem.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt līdz 2023. gada 25.septembrim uz e-pastu  vilkme@vilkme.lv

Darba devēja kontaktpersona: SIA “Vilkme” namu pārvaldniece, tel.nr.27 011 565

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā.