Bibliotēkas
1

Šobrīd  visā Latvijā 5.klašu skolēni gatavojas aizraujošam pirmās kārtas konkursam, kura rezultātā tiek noskaidrots lasīšanas čempions. Arī Vangažu vidusskolas 5.a klase ar skolotāju Leldi Nagli 27.aprīlī viesosies Vangažu pilsētas bibliotēkā, kur jaunieši ne tikai sacentīsies skaļā lasīšanā, bet arī iepazīs savu klasesbiedru lasīšanas gaumi, uzzinās šī brīža aktuālo literatūru.

Konkurss notiek trīs posmos – sacensības skolā vai vietējā bibliotēkā, reģionālais fināls un valsts fināls Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Sacensību mērķis ir pilnveidot bērnu prasmes izvēlēties piemērotu un interesantu literatūru skaļai lasīšanai, sekmēt interesi par lasīšanu un grāmatām, saliedēt bērnus kopīgām lasīšanas aktivitātēm, kā arī veicināt lasītprieku.

Skolēnus vērtēs žūrija: Vineta Bordāne (bibliotēkas vadītāja), Ilze Aizsila (rakstniece), Evija Ozola (teātra vadītāja), Lelde Nagle (skolotāja), Solvita Vencjuna (eTwinning vēstniece). Šī pasākuma galvenie atslēgu vārdi būs: pozitīvas emocijas, lasītprieks un piedzīvojumu pasaule.

1
1