Vakances
DARBS

Ropažu novada pašvaldības
Stopiņu pamatskola
Reģ. Nr. 90000067986
aicina darbā
MĀSU/ vispārējās aprūpes MĀSU
(profesijas kods 2221 46)

Darba veikšanas vieta: Stopiņu pamatskola, Ropažu novads, Stopiņu pagasts, Saurieši, Līdumnieku iela 3, LV-2118

Prasības pretendentiem/-tēm:

  • LR atzīta profesionālā (medicīnas) vai 1.līmeņa augstākā profesionālā izglītība;
  • Prasme plānot un nodrošināt kvalitatīvu darbu atbilstoši spēkā esošo normatīvo aktu prasībām;
  • Psiholoģiskā noturība, augsta saskarsmes kultūra un komunikatīvās prasmes;
  • Prasme strādāt ar biroja tehniku un informāciju tehnoloģijām;
  • Obligātas valsts valodas zināšanas;
  • Vēlme darboties un attīstīties iestādes skolas un pirmsskolas kolektīvā.

Darba pienākumi:

  • Organizēt, kontrolēt, nodrošināt nepieciešamo izglītojamo, darbinieku dzīvības un veselības aizsardzībā un traumatisma novēršanā;
  • Sekot izglītojamo veselībai ikdienā;
  • Kontrolēt higiēnas prasību un epidemioloģiskās drošības  pasākumu ievērošanu iestādē;
  • Kopā ar administrāciju organizēt un nodrošināt bērnu dzīvības un veselības aizsardzību;
  • Plānot un kontrolēt darbinieku obligātās periodiskās veselības pārbaudes;
  • Organizēt sadarbību ar skolas ēdnīcu par izglītojamo veselīgu, sabalansētu uzturu ikdienā.
  • Konsultēt vecākus bērnu veselības nostiprināšanas jautājumos.

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu 1076,00 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • Pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām);
  • Sociālās garantijas atbilstoši valsts un pašvaldību iestādēs strādājošajiem;
  • Drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi;
  • Dinamisku un radošu kolektīvu.

Pieteikuma vēstuli, norādot "MĀSA/ vispārējās aprūpes MĀSA" iesniegt līdz 2023.gada 14.aprīlim:

  • elektroniski ar drošu elektronisko parakstu, iesūtot dokumentus elektroniskā pasta adresē: ginta.ozolina@ropazi.lv vai  kristine.stulberga@ropazi.lv
  • vai personīgi  iestādē pie direktores, direktores vietnieces  adresē: Stopiņu pamatskola Ropažu novads, Stopiņu pagasts, Saurieši, Līdumnieku iela 3, LV-2118 (darba laikā)

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk.,  vēlams arī  apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diploma pielikumu kopijas.

Tālrunis informācijai: 29132891; 29677777

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas tiks izvirzīti atlases otrajai kārtai. Lūdzam ievērot, ka par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma.  Pārzinis Ropažu novada pašvaldība, Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads.