Pašvaldība Sabiedrības līdzdalība
1

Daba, pilsētvide, dzīvesvide, notikumi, pasākumi, portreti – tas ir Ropažu novads, tie esam mēs Ropažu novadā.

Aicinām piedalīties fotokonkursā un iemūžināt Ropažu novada dabas ainavas, pilsētvidi, dzīvesvidi un notikumus, kas atspoguļo un pauž laikmeta vērtības, pārliecības, zināšanas, tradīcijas un ietekmē vietējās kopienas identitāti, tagadni un nākotni.

Konkursa norise

Konkursa norise ir plānota četrās kārtās – ziema, pavasaris, vasara un rudens, kuros var iesniegt savus veiktos darbus. Fotografēšanas vietai ir jābūt Ropažu novada teritorijā.

Darbu iesniegšana kārtās notiek šādos termiņos: 1. kārtā “ziema” darbus var iesniegt līdz 25. martam;  2. kārtā “pavasaris” darbus var iesniegt līdz 10. jūnijam; 3. kārtā “vasara” darbus var iesniegt līdz 9. septembrim; 4. kārtā “rudens” darbus var iesniegt līdz 2.decembrim.

 

Konkursā var piedalīties jebkurš interesents, neatkarīgi no vecuma, nodarbošanās un profesionālajām fotografēšanas iemaņām.

Fotogrāfijas iesūtāmas digitālā formātā un krāsainā vai melnbaltā versijā uz e-pastu: fotokonkurss@ropazi.lv. Par katru tēmu persona var iesūtīt no 4-10 fotogrāfijām.

Ar fotokonkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT.

Par vērtēšanu un apbalvošanu

Konkursu vērtēs gan žūrija, gan iedzīvotāji. Par godu konkursam noslēgumā arī sagaida balvas no pašvaldības, kas tiks sarūpētas no novada uzņēmējiem. Noslēgumā tiks sarīkota izstāde ar iedzīvotāju veikumiem.

Plašāku informāciju par konkursa norisi, plānošanu un citiem jaunumiem var saņemt rakstot uz e-pastu fotokonkurss@ropazi.lv, interneta mājaslapā https://www.ropazi.lv/lv, sociālajos tīklos “twitter”, “facebook”.

Konkursa rīkotājs: Ropažu novada pašvaldība

Kontaktpersonas: Mārcis Bauze-Krastiņš 26177087, Liene Mihailova 28694747.

e-pasts: fotokonkurss@ropazi.lv