Bibliotēkas Kultūra
Laura Deiže

Vangažu pilsētas bibliotēkā 25. janvārī plkst.10.00 būs tikšanās ar latviešu rakstnieci un tulkotāju, zinātniskās fantastikas un fantāzijas grāmatu autori – Lauru Dreiži.

Laura Dreiže ir latviešu rakstniece, tulkotāja, redaktore, zinātniskās fantastikas un fantāzijas grāmatu autore. Izdotas kopumā 9 grāmatas, jaunākais romāns “Dejotāja”.

Rakstniece vairākkārt uzvarējusi apgāda “Zvaigzne ABC” rīkotajā konkursā “Latviešu oriģinālliteratūra bērniem un jauniešiem”, kā ietvaros publicētas trīs Dreižes grāmatas. 2011. gadā saņēmusi Latvijas Literatūras gada balvas speciālbalvu, ko piešķīra Latvijas Fantāzijas un fantastikas biedrība par viņas darbu “Pūķa dziesma”.  Romāns ieguvis  2. vietu Bērnu un jauniešu žūrijā 2011.gadā 8.–9. klašu grupā. Tas tapa autorei mācoties Rīgas Franču licejā.

Vidusskolniece, kas raksta lielisku, profesionālu fantāziju – kaut kas tāds Latvijā vēl nebija redzēts.

Laura Dreiže nominēta Latvijas Literatūras gada balvai kategorijā “Spilgtākā debija” (par romānu “Pūķa dziesma”) un  Latvijas Fantāzijas un fantastikas gada balvai par ieguldījumu žanra literatūrā.

Laura pati ir aizrautīga lasītāja, īpaši iecienīti spoku un šausmu stāsti, gramatikas fanātiķe, patīk apgūt jaunas valodas. Rakstniece apguvusi franču, angļu un spāņu valodas. Tulkojusi 27 citu autoru darbus.

Datums 25. janvāris, 2023
Laiks10.00
Atrašanās vietaVangažu pilsēta, bibliotēka

Tikšanās ar latviešu rakstnieci un tulkotāju Lauru Dreiži

Vangažu pilsētas bibliotēkā 25. janvārī plkst.10.00 būs tikšanās ar latviešu rakstnieci un tulkotāju, zinātniskās fantastikas un…