Bibliotēkas
3TD2

Ulbrokas bibliotēkas lasītāji iecienījuši 3TD grāmatu bibliotēku. Šobrīd varam apsveikt tās veidotājus ar 3 gadu jubileju. Visvairāk piedāvāto grāmatu ir kategorijā “Oriģinālliteratūra”, kam seko “Tulkotā literatūra”. Protams, šīs kategorijas sadalās sīkāk, piemēram, “Praktiskā psiholoģija” vai “Vēsturiski romāni”. Te atradīsiet pat “Dzejas un aforismu” sadaļu, kas pagaidām pārstāvēta ar 4 grāmatām.

Kā teikts preses relīzē “3td.lv e-grāmatu bibliotēka ir valsts finansēts pakalpojums, kas pašvaldību publisko bibliotēku lietotājiem piedāvā lasīt e-grāmatas tiešsaistē, izmantojot viedās tehnoloģijas, piemēram, tālruni vai datoru. Šādu iespēju Valsts vienotajā bibliotēku informācijas sistēmā nodrošina projekta pārvaldītājs – Kultūras informācijas sistēmu centrs un platformas izstrādātājs – informācijas tehnoloģiju uzņēmums “TietoEVRY” sadarbībā ar izdevniecībām – “Apgāds Zvaigzne ABC”, “Latvijas Mediji”, “Apgāds Mansards”, “Jumava” un “Prometejs”. “3td.lv” e-grāmatu bibliotēkas priekšrocība ir tā, ka nepastāv rinda, jo visas grāmatas, kas pieejamas www.3td.lv, var izmantot neierobežots skaits lasītāju.”

No šī gada 6.janvāra vienam lietotājam vienlaikus var izsniegt divas e-grāmatas, bet, virtuāli nododot atpakaļ paņemtās e-grāmatas, mēneša laikā kopā pieejamo e-grāmatu skaits vienam lietotājam ir 18 e-grāmatas.

Aicinām izmantot iespēju lasīt grāmatas sev ērtā laikā un vietā, kā iespiestā formātā, tā elektroniski!