Tūrisms
1

Sākoties ziemas sezonai, atgādinām, ka Ropažu novada tūrisma objekti ir pieejami apmeklējumam arī ziemā. Ropažu novada mājaslapā, sadaļā Tūrisms, ir pieejams tūrisma objektu saraksts, kā arī sagatavoti dažādi pārgājienu maršruti.

Pirms doties pārgājienā ziemas sezonā, aicinām vienmēr pievērst uzmanību laikapstākļiem. Jāsaģērbjas atbilstoši laikam, jāpievērš uzmanība, izvēloties atbilstošus apavus, jāpaņem līdzi dzeramais ūdens vai silta tēja. Katram pārgājiena dalībniekam noteikti līdzi jāņem uzlādēts mobilais tālrunis. Tā kā pēcpusdienās aizvien agrāk paliek tumšs, dodoties pārgājienos, vēlams līdzi paņemt lukturīti. Atgādinām, ka ziemā kāpšana uz ledus ir bīstama, tāpēc aicinām būt uzmanīgiem, pieskatīt bērnus, esot ūdenskrātuvju tuvumā.

Dabas takās un dabas objektos ziemas sezonā sniegs netiek tīrīts. Līdz ar to jārēķinās, ka, dodoties pārgājienā, iespējams, būs jābrien pa sniegu. Taču Pierīgas zaļākais novads aicina pavadīt laiku aktīvi, pastaigājoties un iepazīstot novada ciemus, doties apskatīt tūrisma objektus, izstaigāt meža takas, iepazīt ezerus un upes.