Vakances
DARBS

Ropažu novada pašvaldības
Ulbrokas sporta komplekss
Reģ.Nr. 40900018851
aicina darbā
APKOPĒJU

(profesijas kods 9112 01)

Darba vieta: "Vālodzes", Stopiņu pagasts, Ropažu novads.

Galvenie amata pienākumi:

  • Ulbrokas sporta kompleksa sporta zāles un palīgtelpu uzkopšana

Prasības pretendentam/tei:

  • precizitāte un atbildības sajūta;
  • vēlama pieredze līdzīga darba veikšanā.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);
  • stabilu atalgojumu 528 EUR (pirms nodokļu nomaksas), pēc pārbaudes laika izvērtējuma - piemērojot individuālās amatalgas izvērtēšanas principus.
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa beigām) un sociālās garantijas;
  • draudzīgu kolektīvu;
  • darba vietu: "Vālodzes", Stopiņu pagasts, Ropažu novads.

Pieteikumu (CV), norādot “Ulbrokas sporta kompleksa apkopēja” var iesniegt līdz 2022.gada 6.oktobrim:

  • elektroniski, iesūtot dokumentus pašvaldības e-adresē vai elektroniskā pasta adresē vakances@ropazi.lv;
  • ar pasta starpniecību, adresējot sūtījumu - Ropažu novada pašvaldība, adrese: Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130;
  • personīgi (slēgtā aploksnē) - Ropažu novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC), adresē: Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130 (darba laikā).

Lūdzam ievērot, ka par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Tālrunis informācijai: 28333419.

Iesniegtie pieteikuma dokumenti pretendentam atpakaļ netiek izsniegti, izņemot gadījumu, ja konkurss tiek atsaukts pēc pretendentu pieteikšanās termiņa beigām, un ja pretendents rakstveidā pieprasa iesniegto dokumentu izsniegšanu.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis Ropažu novada pašvaldības Stopiņu pagasta pārvalde, Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads.