Bibliotēkas
1

Vangažu pilsētas bibliotēkas pusaudžu komanda piedalās starptautiskā eTwinning projektā "City outfit in Autumn".

 Projekta dibinātāji: Solvita Vencjuna (Vangažu pilsētas bibliotēka, Latvija) un Zehra Akdeniz (Eyüp Aygar Fen Lisesi, Turkey). Projekta partneri: Turcija, Rumānija, Polija, Serbija un Latvija: Talsu 2.vidusskola, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienība un Daugavpils BJC "Jaunība".

  • Projektā integrēsies dažādi mācību priekšmeti: māksla, dizains un tehnoloģijas, svešvaloda, sociālās zinības, valoda un literatūra, kultūras vēsture un informātika.
  • Komanda veiks daudzveidīgus uzdevumus: sadarbības, radošos, digitālos, izaicinājuma un dažādu tehniku rokdarbi. Komunikācija ar projekta jauniešiem būs dažāda: tiešsaistē, klātienē pilsētas bibliotēkā, darbs partneru starptautiskās grupās.
  • Pusaudži iegūs zināšanas par kultūras un mākslas procesiem, to saistību ar radošo izaugsmi un sabiedrības vērtībām; izpratni par kultūras daudzveidīgām izpausmēm, kultūras mantojuma nozīmi, mākslas iedarbi uz savu personību; piedzīvos kultūras notikumus klātienē, iegūs radošas darbošanās, savas identitātes veidošanas, emocionālu un estētisku pieredzi.
  • Viens no galvenajiem atslēgu vārdiem šajā projektā ir dažādu paaudžu sadarbība.

Jaunieši jau aktīvi darbojas praktiskos un digitālos uzdevumos. Ar prieku darbojamies Etwinning Latvia, jo "zināšanas ir tikai ceļš, kas ved pie spēka"/Hobs/.

Visiem vēlam veiksmi un izbaudīt šo radošo piedzīvojumu projekta laikā!

Vangažu pilsētas bibliotēka

vangazi.biblioteka [at] ropazi.lv