Bibliotēkas Projekti
1

Labas ziņas priecē mūs!

Esam ļoti priecīgi un lepni par savu darbu Vangažu pilsētas bibliotēkā kopā ar bērniem (8-10 gadi) darbojoties starptautiskajā eTwinning projektā "inoKids", kur sadarbojās 12 projekta partneri no Turcijas, Polijas, Rumānijas un Latvijas.

Projekta tēma bija par veselīgu dzīvesveidu, par dabas ekoloģiju- saudzēšanu un saglabāšanu, būt dabas draugam ar saukli "Veselīga daba, veselīgas personas"! Projektā pilnveidojām izpratni par dabu un veselīgu dzīvošanu mūsu sabiedrībā ar vienu mērķi - lai mums būtu labāka nākotne un pasaule.

Ar dažādām aktivitātēm bērniem bija iespēja radīt pašiem savus stāstus nākotnei. Galvenie atslēgu vārdi: daba- veselība - dzīvesprieks- pozitīvas emocijas- sadarbība.

Liels paldies projekta dibinātājai Neslihan Abbasoğlu (Gemlik Bilim Sanat Merkezi, Turkey) par projekta koordinēšanu, dalīšanos pieredzē, interesantām darba formām un metodēm un radošiem uzdevumiem.

Apkopojot bērnu secinājumus, mūsu ieguvumi šajā projektā:

  1. radošie uzdevumi (bērni veidoja piespraudes, plakātus, prezentāciju, e-žurnālu);
  2. sadarbības un izaicinājuma uzdevumi (veselīgas ēdienkartes veidošana, brošūra);
  3. digitālā kompetence (bērni praktiski darbojās dažādās platformās un vietnēs, uzzināja jaunus digitālos rīkus (veidoja prezentāciju, izspēlēja onlaina erudītās spēles par dabu);
  4. aktivitātes dabā (pētīt, darboties, sajust, saudzēt un dzīvot ekoloģiski);
  5. pozitīvas emocijas par interesantām aktivitātēm un gandarījums par paveikto.

Neliels ieskats partneru kopīgās aktivitātēs:

Vairāk par projekta aktivitātēm var uzzināt šeit https://ecas.ec.europa.eu/cas/logout?service=https%3A//school-education.ec.europa.eu/en

Paldies Etwinning Latvia par mūsu darba novērtējumu, piešķirot mums Nacionālo Kvalitātes sertifikātu!

Esam bezgala priecīgi!

Vangažu pilsētas bibliotēka

vangazi.biblioteka [at] ropazi.lv