Bibliotēkas
1

Kā sens ticējums vēsta - darbam sudraba saknes un zelta augļi. Tam noteikti varam piekrist, veicot komandas darbu kopā ar pusaudžiem eTwinning starptautiskā projektā no septembra līdz decembra mēnesim.

Neatlaidīgs darbs uzvar visu, tāda ir sajūta pēc padarītajām projekta aktivitātēm, kas bijušas ļoti daudzveidīgas, izaicinošas, radošas, digitālas un pozitīvu emociju pilnas.

10.decembrī Vangažu pilsētas bibliotēkas komanda savu projekta noslēgumu atzīmēja baudot kultūras pasākumu VEF Kultūras pilī Rīgā, noskatoties mūziklu “Kapteiņa Granta bērni”.

Vislielākais prieks ir par darba rezultātu, ko var apskatīt Eiropas skolu izglītības platformā https://school-education.ec.europa.eu/en/etwinning/projects/city-outfit-autumn/twinspace

Paldies mūsu lieliskajai komandai par ieguldīto darbu, motivētu attieksmi, atbalstu, nebaidīties no grūtībām, bet kopīgi uzvarēt tās: Enijai, Aleksai, Rūtai, Paulai, Paulai Rēzijai, Taisijai, Tīnai un Martai! MĒS LEPOJAMIES AR JUMS!

Paldies projekta partneriem par kopīgo darbu: Zehra Akdeniz (Eyüp Aygar Fen Lisesi, Turkey), Munteanu Ionela (Scoala Gimnaziala “George Tutoveanu”, Romania), Mairita Smeltere, Līga Krūmiņa (Jēkabpils Agrobiznesa koledža Barkavas struktūrvienība), Zane Ziemele (Talsu 2.vidusskola), Ņina Ņeginska (Daugavpils BJC “Jaunība”).

“Tā ir mūsu izvēle, parādīt, kādi esam patiesībā, neskatoties uz mūsu iespējām.” J. K. Rowling

Paldies mūsu sadarbības partneriem Vangažu pilsētā - gan lieliem, gan maziem, atbalstot mūs radošās aktivitātēs. Kad mūsu pilsēta uz brīdi sadevās rokās, tad jutām lielu spēku, atbalstu un lielu sirsnību. Vislielākais prieks par dažādu paaudžu sadarbību, jo tas dod zināšanas, iedvesmu un uzdrīkstēšanos pamēģināt ko jaunu.

Uz tikšanos kādā citā projekta piedzīvojumā!