Vakances
DARBS

Ropažu novada pašvaldība
(reģistrācijas Nr. 90000067986)
Vangažu sporta centrs
aicina darbā
SPORTA ORGANIZATORU
(profesijas kods 3423 03)

Darba veikšanas vieta: Vangažu vidusskola, Gaujas iela 2, Vangaži, Vangažu pilsēta, LV-2136.

Galvenie amata pienākumi:

  • koordinēt, plānot un organizēt vietējas, valsts un starptautiskas nozīmes sporta sacensības un brīvā laika pasākumus novada iedzīvotājiem (visām vecuma un interešu grupām);
  • organizēt un vadīt sporta nodarbības, sacensības un citus ar sportu saistītus pasākumus;
  • veicināt piedalīšanos dažāda līmeņa organizētajos sporta pasākumos
  • piedalīties projektu un programmu izstrādē un ieviešanā, t.sk., investīciju piesaistes procesos, kas saistīti ar sporta attīstību;
  • sniegt priekšlikumus novada sporta attīstībai;
  • plānot savu darbu un par veiktā darba rezultātiem informēt iestādes vadību noteiktā kārtībā
  • aizpildīt nepieciešamo dokumentāciju;
  • organizēt un nodrošināt drošu sporta aktivitāšu vidi;
  • veicināt pozitīvu un aktīvu attieksmi pret sportu un fiziskajām aktivitātēm;

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • vidējā, vidējā speciālā vai augstākā izglītība (vēlams ar kvalifikāciju sportā nozarē);
  • sporta pasākumu organizēšanas pieredze;
  • praktiskā darba pieredze sporta nozarē;
  • reglamentējošo tiesību aktu pārzināšana sporta jomā;
  • labas organizatora spējas un komunikācijas prasmes;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī, labas svešvalodu zināšanas;
  • prasme strādāt ar informāciju tehnoloģijām (MC Office standartprogrammām);

Mēs piedāvājam:

  • pusslodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);
  • atalgojumu 7,35 EUR stundā pirms nodokļu nomaksas;
  • interesantu, dinamisku darbu pašvaldībā;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa);
  • profesionālas izaugsmes iespējas, attīstot sporta jomu pašvaldībā.

Pieteikumu ar norādi “Sporta organizators Vangažu SC” iesniegt elektroniski, iesūtot dokumentus elektroniskā pasta adresē: vakances@ropazi.lv līdz 2023.gada 7.aprīlim.

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • motivācijas/pieteikuma vēstule;
  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk., pēdējo 3 gadu  laikā apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diploma pielikumu kopijas.

Tālrunis informācijai: 20261393.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas tiks izvirzīti atlases otrajai kārtai. Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma.

Pārzinis: Ropažu novada pašvaldības Stopiņu pagasta pārvalde, Institūta iela 1A, Ulbroka, Ropažu novads, Stopiņu pagasts.