Pastalnieki

Vadītāja Antra Vilmane (tālr. 26495674)

Koncertmeistare Līga Kurzemniece

Mēģinājumi:

 • Pirmdienās no plkst. 20.00 līdz plkst. 21.50;
 • Ceturtdienās no plkst. 20.00 līdz plkst. 21.50.

“Pastalnieki” - tas ir deju kolektīvs kurš aug un attīstās, tas ir kolektīvs, kurā mēģinājumi norit draudzīgi un aizraujoši, tas ir kolektīvs, kurā visus dejotājus vieno deja.  Vienmēr ir prieks un gandarījums būt mēģinājumos, mācīties dejas, pilnveidot prasmes un kopīgā solī virzīties pretī gan mazākiem, gan lielākiem mērķiem”. 

1

Mākslinieciskais vadītājs Vitālijs Stankevičs (tālr. 29895449)

Diriģents Kārlis Rūtentāls

Mēģinājumi:

 • pirmdienās no plkst. 18.30 – 21.00;
 • trešdienās no plkst. 18.30 – 21.00.

Ik nedēļu tiekamies, lai slīpētu dziedātprasmi un apgūtu plašo kormūzikas repertuāru. Mūsu darbībai ir iespēja sekot līdzi kora sociālajos tīklos Facebook un Instagram, kur dalāmies ne vien ar kora piedzīvojumiem, bet laiku pa laikam arī ar dažādiem faktiem. Kora skanējumā ir sava maģija, tādēļ allaž priecājamies par iespēju koncertēt gan Ropažu novadā, gan citviet Latvijā.

1

Mēģinājumi:

 • Otrdienās no plkst. 19.30 līdz plkst. 21.50;
 • Ceturtdienās no plkst. 19.30 līdz plkst. 21.50.

Vadītāja Aiga Medne (tālr. 29933911)

Koncertmeistare Gita Kalniņa

Iknedēļas mēģinājumi, neskaitāmi koncerti, piedalīšanās skatēs, Deju svētkos un citos valstiski nozīmīgos pasākumos, festivāli un konkursi ārzemēs – tas ir stāsts ne tikai par deju, bet arī par kopābūšanu, sarunām, piedzīvotajām sajūtām un lieliski pavadītu laiku. Stāsts par aizrautību, izaicinājumu pieņemšanu, gatavību mesties vistrakāko ideju realizēšanā.

Kādi ir “ Stopiņa” dejotāji?

S- smaidīgi

T- trakulīgi

O- optimistiski

P- piedzīvojumu kāri

I -idejām bagāti

Ņ- ņipri

Š- šausmīgi skaisti un šarmanti

… un vienmēr gatavi savā pulkā uzņemt deju mīlošus domubiedrus.

1
1

Diriģentes Zane Kažēna (tālr. 29486544) un Kristīne Zolotorenko

Mēģinājumi:

 • pirmdienās no plkst. 19.00 līdz plkst. 21.00.

No Ulbrokas, Sauriešiem, Upeslejām, Cekules, Muceniekiem, Silakroga un Rīgas ved dziedātāju ceļš, lai ik pirmdienas vakaru kultūras centrā “Ulbrokas Pērle” vienotos kopīgā dziesmā. “Koris nav vienkārši dziedāšana. Tas liek dziedāt dvēselei un baudīt kopības sajūtu. Tas mūsdienu pasaulē ir tāds retums... tas viss kopā velk kā magnēts”, “Koris ir kā terapija –izdziedāt stresu un satikt burvīgus, pozitīvi noskaņotus cilvēkus”, “Koris ir pārbaude tam, ko es varu, nevis tam, ko es nevaru” – tā izsakās kora dalībnieces.

1

Vadītāja Biruta Deruma (tālr. 29391011)

Mēģinājumi:

 • Trešdienās no plkst. 15.00 līdz plkst. 17.00.

Sieviešu vokālais ansamblis “Sagša” dibināts 1975.gadā. Ilgus gadus kolektīvu vadījusi Solveiga Zondaga. No 2004.gada ansambli vada Biruta Deruma, radot ansamblim svinīgas un patriotiskas dziesmas. Kolektīva vadmotīvs ir vienoties kopīgā dziesmā, starot mīlestības, labestības, piepildītas dzīves priekā! Ansamblis regulāri piedalās kultūras centra "Ulbrokas Pērle" tradicionāli organizētajos pasākumos. Reizi gadā “Sagša” aicina pie sevis ciemos vokālos ansambļus no Latvijas, lai kopīgi nosvinētu vasaras saulgriežus koncertā “Līgo, saule, līgo!”. “Sagša” koncertē arī citās Latvijas kultūrvietās, jo dziesmas mīlestība kolektīva dalībniecēs spēcina dzīvesprieku un liek aizmirst par ikdienas rūpēm.

Luste

Vadītāja Elizabete Vilne  (tālr. 25404524)

Koncertmeistare Ginta Stalidzāne

Mēģinājumi:

 • Pirmdienās no plkst. 19.30 līdz plkst. 21.50;
 • Trešdienās no plkst. 19.30 līdz plkst. 21.50.

VPDK "Luste" dibināts 1998. gada pavasarī, kas bija arī Dziesmu un deju svētku gads. "Luste" ir bagāta ar krāšņu vēsturi, neaizmirstamiem piedzīvojumiem un sīkstu kolektīva raksturu, jo tās dejotāji ir dzīvojuši, izdzīvojuši un pārdzīvojuši dažādus laikus, bet turpina nest Lustes vārdu un lustīgo dejas. Lustes devīze: "Lustīgi dzīvojam, lustīgi dejojam!".

1

Vadītāja Ineta Svilāne (tālr. 29485400)

Koncertmeistars Valērijs Morozs

Mēģinājumi:

 • Otrdienās  no plkst. 18.00 līdz plkst. 21.00;
 • Ceturtdienās no plkst. 18.00 līdz plkst. 20.00.

Senioru deju kolektīva “Ulenbroks” dejotāji izsakās: “Esam ar vienu soli iedejojuši jau otrajā gadu desmitā. Dejojot ikdienas rūpes tiek noliktas malā. Tā ir atpūta un vienlaicīgi arī sirdij tuva nodarbe. Tas ir laiks kopā ar vienādi domājošiem. Deja ir mūsu dzīvesveids, kurā apliecinām spēju uzturēt prieka pilnu kopības garu. Tāpēc mūsu devīze ir “Savu prieku dejā izdzīvojam”!”.

1

Vadītāja Ārija Vītoliņa  (tālr. 29498813)

Nodarbības aušanā notiek:

 • otrdienās no plkst. 18:30 un citās nedēļas dienās pēc vienošanās un nepieciešamības.

Nodarbības rokdarbos notiek:

 • trešdienās no 14:00 vai pēc vienošanās.

Studija atrodas Institūta ielā 22, Ulbrokā.

Tautas lietišķās mākslas studija “ULBROKA”’ dibināta 1960.gadā. Studiju 1960. gadā dibinājusi un līdz 1988. gadam vadījusi tekstilmāksliniece Ella Ūdre Dviele, bet no 1988. gada līdz šim brīdim studiju vada tekstilmāksliniece Ārija Vītoliņa. Studijā darbojas dažādu paaudžu dalībnieki no 15 — 88 gadiem.

14 Tautas daiļamata meistares, vidējās un jaunākās paaudzes studijas dalībnieces uz septiņām lielajām un trīs vidējām stellēm darina daudzveidīgas tekstīlijas. Dažādu tehniku rokdarbus palīdz apgūt Tautas daiļamata meistare Baiba Ūķeniece. Studija katru pavasari dalās amatu prasmēs projekta “Satiec savu meistaru” ietvaros. Studijas dalībnieces savus audumus un rokdarbus katru gadu demonstrē visās Latvijas Nacionālā Kultūras centra un citu organizāciju rīkotajās izstādēs. Visos Dziesmu un Deju svētkos studijas dalībnieces dodas svētku gājienos un piedalās Dziesmu un deju svētku izstādēs. Studijas vadītāja ļoti daudzveidīgās tekstilmākslas tehnikās ir darinājusi Stopiņu novada karogu, lielo Deju svētku karogu, Jūras akadēmijas karogu un ļoti daudz citus deju kolektīvu un koru karogus.

Dille

Vadītājs Indulis Smiltēns (tālr. 26540440)

Mēģinājumi:

 • Pirmdienās no plkst. 19.00 līdz plkst. 21.00;
 • Trešdienās no plkst. 19.00 līdz plkst. 21.00.

Amatierteātris “Dille” savu darbību uzsāk 2016. gadā piecu cilvēku sastāvā režisora Induļa Smiltēna vadībā. 2017. gada 24.martā notiek pirmā pirmizrāde – muzikāls uzvedums “Es iegāju sevī”, kura pamatā I.Ziedoņa “Epifānijas”. 2022. gadā amatierteātris “Dille” ar I. Ziedoņa epifāniju izrādi "Likteņa izredzētie" iekļūst amatierteātru skates finālā. Šobrīd esam jau 16 dalībnieki un ar prieku dalāmies savā teātra mīlestībā, gluži kā dilles sēklas vējā! Vēl meklējam ceļu uz savu īpašo rokrakstu, esam atvērti visam jaunajam. Teātris ir pati dzīve. To mēs arī cenšamies parādīt mīļajiem skatītājiem.

1

Vadītāja Anita Rieksta (tālr. 29146535)

Mēģinājumi:

Pirmdienās no plkst. 19.00 līdz plkst. 21.00. 

Akordeonistu ansamblis „Akcents” jau kopš 2011. gada ir košs akcents novada amatiermākslas kolektīvu saimē. Ansamblī muzicē Ulbrokas mūzikas un mākslas skolas akordeona klases absolventi. “Akcenta” muzikālā programma ir ļoti daudzveidīga – sākot no baroka skaņām līdz pat mūsdienu komponistu.