Datums 14. marts, 2024
Laiks19.00
Vieta KC "Ulbrokas Pērle"
1

Izbaudi neaizmirstamu vakaru blūza ritmos ar lielisko un slavenāko Latvijas blūza grupu LATVIAN BLUES BAND un fantastisko vokālisti Adeama Walkoviak.

Aicinām svinēt dzīvi un svinēt blūzu! Pielidīsim šo vakaru ar dzīvās mūzikas skaņām un silto blūza atmosfēru, kas būs neaizmirstams piedzīvojums ikvienam - gan tiem, kas jau ir blūza mūzikas cienītāji, gan tiem, kas šo aizraujošo mūzikas žanru vēl nav iepazinuši!

Grupa LATVIAN BLUES BAND pastāv kopš 2000. gada un ir uzkrājusi lielu pieredzi uzstājoties kopā ar vairāk kā 200 dažādākajiem blūza māksliniekiem no visas pasaules. 

Kā grupas muzikālās ietekmes, kas visspilgtāk raksturo grupas skanējumu varētu nosaukt tādus māksliniekus, kā Albert King, Freddie King, B.B. King Albert Collins, Willie Dixon, Muddy Waters, T-Bone Walker un daudz citus. Grupas orģinālmūzika sniedzās no Ņūorleānas “second line” ritmiem sajaukumā ar r’n’b un soul mūziku līdz pat dziļam Chicago blues skanējumam. Latvian Blues Band uzstāšanās vienmēr ir aizraujošas un oriģinālas ar publikas iesaistīšanu koncerta gaitā. Tā kā grupas repertuārs ir ļoti plašs un dažāds, grupa gandrīz nekad nespēlē pēc iepriekš sagatavotas gabalu secības, bet programmu veido uzvietas pēc izjūtām un koncerta atmosfēras.

Dziedātāja ADEMA WALKOWIAK ir izcila britu dziedātāja ar dziļām mūzikas saknēm. Viņas tēvs spēlēja regeja grupā "Third World", bet viņas mamma muzicēja kopā ar tādām mūzikas zvaigznēm kā Chaka Khan, Whitney Houston un Gary Moore. Adeama uzauga mūzikālā ģimenē un bieži piedalījās pasaules tūrēs kopā ar savu tēvu. Viņai ir vairāk nekā 30 gadu dziedāšanas pieredze un viņa ir izdevusi vairākas dziesmas, kuras guvušas plašu atzinību. Adeama ir izveidojusi veiksmīgu mūziķes karjeru, nesen nodibinājusi savu grupu "Wild Flame" ar kuru aktīvi koncertē pa visu Eiropu. Adeama ir kļuvusi par ievērojamu figūru blūza mūzikas jomā un nesen tika apbalvota ar "Gada vokāliste" titulu, balsojot "Luz Blues" radio klausītājiem Poznaņā. 

Adeama saka:
"Es teiktu, ka mana mūzika ir blūza, roka, soula un gospeļa sajaukums. To ir spēcīgi ietekmējuši visi šie mūzikas žanri. Es dziedu un uzstājos ar lielu enerģiju, un man patīk veidot krāsainus un kaislīgus priekšnesumus." 

Vai ir kāds, kurš vēl nezin un nav dzirdējis Latvijas spicāko blūza un R&B grupu "Latvian Blues Band"?

Labi zināmais specializētais žurnāls "Soul Food Journal" rakstīja: "Katrs, kurš kādreiz ir redzējis šos puišus uz skatuves, apzvērēs, ka Misisipi ietek Baltijas jūrā! Viņu spēles prieks neizbēgami tiek nodots klausītājiem. Pūšamo instrumentu grupa kopā ar ritma sekciju un grupas frontmeni Jāni "Bux" Bukovski (ģitāra/vokāls) sola augsta līmeņa blūza un R&B izklaidi."

Koncertā piedalās:
Adeama Wakowiak - Balss
Jānis 'Bux" Bukovskis - Balss, ģitāra
Rolands Saulietis - bungas, bg vokāls
Artis Ločmelis - klavieres, hammond organ
Mārcis Kalniņš - bass ģitāra

Pasākuma laikā jūs sagaidīs īpaši blūza noskaņās ieturēts kokteiļbārs.

Biļetes "Biļešu Paradīze" kasēs.