Datums 16. jūnijs, 2024
Laiks12.00
Vieta Upesciems
1

Garkalnes 3x3 basketbola kausu izcīņa U13 jauniešiem 16. jūnijā Upesciemā.

Svētdien, 16. jūnijā Upesciema stadiona jaunajā basketbola laukumā notiks Garkalnes kausa izcīņa 3x3 basketbolā U13 vecuma (2011. gadā dzimušie un jaunāki) komandām. Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) formāta spēles notiks gan zēnu, gan meiteņu konkurencē. Pieteikšanās sāksies 28. maijā.

Olimpiskā sporta veida 3x3 basketbola turnīru U13 vecuma grupā rīko Garkalnes Sporta centrs, dodot iespēju gan Ropažu novada, gan tuvākiem un tālākiem ciemiņiem izmēģināt spēkus spēlēs pēc FIBA starptautiskajiem standartiem – ar tiesnešiem, ar spēles un uzbrukuma laika kontroli, individuālās statistikas fiksēšanu. Mači notiks uz “Bergo Flooring” brīvdabas profesionālās basketbola grīdas, kas šajā pavasarī tika uzstādīta Upesciema stadiona laukumā.

Dalība turnīrā bez maksas. Otrdien, 28. maijā tiks atklāta komandu pieteikšanās, sūtot vēstuli uz e-pastu renars32@gmail.com. Pieteikumā nepieciešams norādīt komandas nosaukumu (maksimumu 20 zīmes), pārstāvēto vietu un informāciju par spēlētājiem (vārds, uzvārds, dzimšanas diena, mēnesis un gads). Pieteikumā turnīram jāiekļauj minimums trīs spēlētāji, maksimums – četri). Lai tiktu nodrošināta kvalitatīva individuālās statistikas fiksēšana, komandām jāpiedalās vienādas krāsas spēļu kreklos ar numuriem.

Garkalnes Sporta centrs sadarbībā ar basketbola klubu “Varenie runči” 2023. gada vasarā Langstiņu basketbola laukumā sarīkoja divus turnīrus jauniešiem. 16. jūnijā U14 grupā (2009. g. dz. un jaunāki) astoņu vienību konkurencē uzvarēja Siguldas “Folgels”, apsteidzot Mārupes “Betonu” un Jelgavas “KKRA”.

30. jūlija turnīrs U12 grupā (2011. g. dz. un jaunāki) kļuva par starptautisku, jo sacensībās piedalījās arī Igaunijas komanda “Keila KK”, kas arī uzvarēja meiteņu konkurencē. Absolūtajā vērtējumā 12 vienību turnīrā labākie bija Valmieras “Three Musketeers” 3x3 basketbolisti. Laureātu trijniekā iekļuva arī Mārupes “Betons” un “Riga Stars”.

2024. gada Garkalnes kausa informācija lapa FIBA sacensību vietnē - https://play.fiba3x3.com/.../a15b1a9e-95e3-4db7-b7f1.... Pieteikšanās ilgs līdz 13. jūnija plkst. 20:00 vai līdz brīdim, kad tiek sasniegts maksimālais komandu skaits (12 komandas katrā Sacensību grupā).