Datums 10. marts, 2024
Laiks15.00
Vieta KC "Ulbrokas Pērle"

Serenāde ir mīlas dziesma, ko sensenos laikos, kāds karsti iemīlējies bruņinieks, dziedāja savai iecerētai zem viņas logiem stīgu instrumentu pavadībā.

Šodien vārds serenāde daudziem no mums saistās ar Itāliju, Gondolām, skaistām, liriskām dziesmām, saldām konfektēm un mīlas stāstiem.

Bet īstenībā serenādes muzikālo skaidrojumu mēs varam attiecināt uz visām tām melodiskajām dažādu žanru dziesmām, kurās apdzied šo brīnišķo un reizē neprātīgo laimes sajūtu, ko sauc par mīlestību.

Mūzikai nav žanru un laika robežu. Visskaistākās serenādes ir radījuši un izpildījuši komponisti un dziedātāji visos laikos un visās pasaules valstīs. Un arī dažādu vecumu klausītājiem un skatītājiem, klausoties serenādes, vienlīdz labi iet pie sirds gan leģendārā neapolitāniešu dziesma O sole mio vai Gipsy Kings dziedātā Volare, gan Preslija Lowe Me Tender, vai Kokera You are so beautiful to me. Jebkurš vīrietis, ja vien pa īstam kādu mīl, labprāt viņai nodziedātu Mielava Tu saviļņoji mani, Paula Dzejnieka mīlas vārdus vai arī Kalniņa Mīlestība divreiz neatnāk un daudzas citas leģendāras serenādes.

Bet, ja pietrūkst drosmes vai nav vajadzīgo iemaņu, vai esat mazliet kautrīgs, dāvājiet viens otram prieku, apmeklējot serenāžu koncertu, kurā visu šo un vēl daudz ko neaizmirstamu baudīsiet trīs brīnišķīgu dziedātāju- Daiņa Skuteļa, Normunda Rutuļa un Roberto Meloni izpildījumā. Par skaņdarbu izvēli un labskaņu rūpēsies lieliski mūziķi Jura Kristona vādībā. Šo mīlestības dziesmu stāstu ar dienvidniecisku temperamentu un savu itālisko interpretāciju īpaši neaizmirstamu padarīs Roberto!

Atnāciet uz koncertu un dāviniet mīļotajiem Serenādes!

Serenādes

Biļetes "Biļešu Paradīzē".