Kontakti

kultura [at] ropazi.lv

Atrašanās vieta

Sporta iela 2/k.2, Ropaži, Ropažu pagasts, Ropažu novads, LV-2135

Darbinieki

Lāsma Kondrāte

Vadītāja - Ropažu Kultūras centrs, Zaķumuižas kultūras nams
lasma.kondrate [at] ropazi.lv

Valda Eglīte

Vadītājas vietniece saimnieciskos jautājumos - Ropažu Kultūras centrs
valda.eglite [at] ropazi.lv

Ramona Endziņa

Mākslinieciskā vadītāja
kultura [at] ropazi.lv

Nodaļas

Ropažu novada pašvaldības Kultūras un izglītības centru atklāja 2008.gada 31.maijā.

Centrs atrodas ļoti skaistā vietā 34 kilometrus no Latvijas kultūras mekas - Rīgas. Mūsu kultūras meka ir Ropažu Kultūras centrs, kuru no vienas puses ieskauj bērzu birzs, uz kuru var raudzīties, sēžot uz terases, bet no izstāžu zāles skatoties, redzam Domes vēsturisko ēku un tiltiņu pāri kanālam, kur tā vien gribas tālumā saskatīt laivinieku un dzirdēt viņu dziedam.

Galvenais mūsu uzdevums ir dot iespēju visiem iedzīvotājiem neatkarīgi no dzīves vietas, nacionālās un reliģiskās piederības, materiālā stāvokļa un citiem apstākļiem attīstīt savas mākslinieciskās un intelektuālās spējas visa mūža garumā.

Mēs piedāvājam kvalitatīvus, radošus un dažādām gaumēm atbilstošus pasākumus un telpas, kur darboties pašdarbības kolektīviem un organizēt dažādus seminārus, privātus pasākumus, bērnu ballītes, diskotēkas jauniešiem. Esam atvērti un pretimnākoši. Ja ir ideja, kuru gribat realizēt, bet pietrūkst padoma, tad esam gatavi to sniegt.

Esam pavisam jauna komanda ar degošām acīm un sirdīm par Ropažu novada kultūras attīstību. Gaidām ikvienu iedzīvotāju un ciemiņus pie mums gan uz pasākumiem, gan tāpat vien.