Kontakti

+371 29555333

info@333.lv

"Sila Priedes", Ropažu nov., LV-2133

https://www.333.lv

Darba laiks

Biroja darba laiks:
9:00 – 17:00

Sporta kompleksa darba laiks:

PIRMDIENAS – CETURTDIENAS
11:00 – 20:00

PIEKTDIENAS
11:00 – 21:00

SESTDIENAS UN SVĒTKU DIENAS
10:00 – 21:00

SVĒTDIENAS
10:00-20:00

10:00-20:00

 

Sporta komplekss „333” ir multifunkcionāla sporta, atpūtas un drošas braukšanas komplekss Ropažu novadā.

Komplekss dibināts 2003. gadā, kas bija sākuma punkts jaunai kartinga trasei. 2007. gadā, tika izveidots drošas braukšanas poligons, kas vēl tagad ir vienīgais šāda līmeņa apmācību poligons Baltijā. Pēcāk komplekss tika papildināts ar bezceļu jeb “Offroad” parku, pavisam jaunu kartingu parku, motokrosa un enduro parku, kā arī ar diviem šīs sezonas jaunumiem – ūdens pūšļu parku un kempinga zonu.

Kopš “333” dibināšanas pagājuši 16 gadi, un šajā laika posmā komplekss ir strauji attīstījies. Trasē ir gaidīts ikviens, kurš ir gatavs nodoties dažādām aktivitātēm svaigā gaisā, saņemot prieka, drošības un adrenalīna devu.

Sporta komplekss ir piemērots ģimenēm, korporatīvajiem kolektīviem, sacensībām, prezentācijām, festivāliem, sporta spēlēm u.c. pasākumiem.


Komplekss piedāvā:

Braucienus ar kartingiem (individuāli vai grupām)
„333” kartinga trase piedāvā pakalpojumus gan profesionāliem braucējiem, gan iesācējiem. Sporta kompleksa "333" kartingu parku veido vairāk nekā 50 jaunākās paaudzes "Sodi" kompānijas kartingi gan pieaugušajiem, gan bērniem, nodrošinot lielāko kartingu parku Baltijā un sniedzot visplašāko īres kartingu piedāvājumu. Trasē pieejami divu dažādu jaudu pieaugušo kartingi, bērnu un divvietīgais kartings. Sākoties aukstajai sezonai, ir iespēja izbaudīt braucienu ar ziemas kartingu ledus trasē.

Papildus 333 īres kartinga trase darbojas T/c “Spice” daudzstāvu autostāvvietas 5.stāvā.


Trases nomu automašīnām, motocikliem, kartingiem
Trase ar līdz pat 8 dažādām konfigurācijām. Paredzēta galvenokārt kartingam, tomēr, ņemot vērā plašās konfigurācijas iespējas, lieliski piemērota arī citiem motorizētajiem transporta līdzekļiem, piemēram, motocikliem un auto.


Drošas braukšanas apmācības
Poligona galvenais uzdevums ir veicināt sapratni par drošu un pārliecinošu braukšanu, nezaudējot braukšanas prieku. Teorija bez prakses ir tikai teorija, taču būtiski ir teoriju pielietot reālās situācijās, un poligonā tas ir iespējams!

Drošas braukšanas poligona mērķis ir nodrošināt profesionālus un drošus apstākļus ekstremālu situāciju realizēšanai un drošas braukšanas pamatu apgūšanai. Apgūstot drošas braukšanas pamatus, klients ne tikai izbauda nepieredzētas sānslīdes apstākļus un adrenalīnu absolūti drošos apstākļos, taču kļūst par arvien labāku auto vadītāju, tādejādi sniedzot ieguldījumu sabiedrības labā!


Moto un Super enduro parku 
333 moto parkā pieejama motokrosa un enduro trase. Abas trases regulāri tiek uzlabotas un papildinātas ar dažādām šķēršļu sekcijām. Tās pieejamas braucieniem visa gada garumā, neatkarīgi no laikapstākļiem.

Trases ir izveidotas sadarbībā ar titulētāko enduro braucēju Latvijā – Lauri Ermani un vienu no Baltijas labākajiem motokrosa braucējiem – Tomu Macuku. Profesionālo braucēju pavadībā tiek organizēti treniņi un individuālās apmācības.


Ūdens parku
Ūdens parkā pieejama ūdens pūšļa atrakcija, kuru veido vairāk nekā 200 metru gara trase ar 68 dažādiem šķēršļiem, tarzāna tramplīnu, bumbām un batutiem. Tas ir bezgala jautrs piedzīvojums, kuru noteikti ir jāizmēģina. Ūdens parka teritorijā ir balto smilšu pludmale, divi volejbola laukumi, SUP dēļu noma, piknika vietas un bērnu spēļu laukums.


Kempinga parku 
“333” kempinga parks ir lieliska iespēja ikvienam aktīvās atpūtas baudītājam palikt kompleksā pa nakti un justies komfortabli! Kompleksa nakšņošanas zonā tiek piedāvātas labiekārtotas kempinga mājiņas.


Braucienus bezceļu parkā 
Bezceļu trase, daudziem pazīstama kā 4x4 “Offroad” trase, ir vienīgā apvidus automašīnu trase Latvijā, kurā tiek nodrošināti plaši horizontālo, vertikālo un slīpo virsmu kompleksi, gan leņķu, gan seguma daudzveidība (smilts, dubļi, grants u.c.). Trasē braucējs sastapsies ar asām nogāzēm, dažādiem ūdens šķēršļiem, dubļu rievām, grāvjiem, bedres tiltu un šūpolēm atrakciju testā.

Kartinga skolu bērniem 
Kartinga skolas ietvaros jebkurš audzēknis iegūst pirmā līmeņa pamatzināšanas kartinga sporta veidā teorētisko un praktisko nodarbību laikā.

2019. gada „333 Kartinga skola” būs 13. sezona, kad tiek piedāvāts apgūt tehniskā sporta veida pamatus – kartinga braukšanu.

Trīspadsmit nodarbību cikls ik gadu notiek trīs mēnešu periodā no jūnija līdz augustam.


Dažāda veida pasākumu un sacensību rīkošanu
333 ir unikāla vieta pasākumu rīkošanai – tās var būt bērnu ballītes, vecpuišu/vecmeitu ballītes, sporta spēles, komandas saliedēšanās pasākumi un starptautiska mēroga koorporatīvās prezentācijas vai apmācības. Komplekss nodrošina pilna servisa pasākuma rīkošanu, balstoties uz Jūsu vēlmēm un aktualitātēm.
 

Gardu maltīti 333 CAFE
333 CAFE piedāvājumā ietilpst ikdienas ēdināšana, un tiek nodrošināta arī ēdināšana banketos un svētkos. Sezonas laikā ēdienkarte tiek katru mēnesi mainīta, ieviešot dažādu valstu nacionālos ēdienus. 333 CAFE vide piemērota gan pieaugušajiem, gan bērniem, gan arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

333 1
333 2
333 4
333 3
333 6
333 5
333 7
333 1
333 10
333 9
333 11