Esmu rokdarbu izstrādājumu dizainere.

Gan sirdī, gan pēc izglītības esmu māksliniece, tādēļ, darinot rokdarbus, mana lielākā kaislība ir “spēles ar dažādiem audumiem, dziju, pērlēm un lentām”, - veidojot “tekstilgleznas”, kurās apvienotas vairākas rokdarbu tehnikas, izmantojot un izceļot to unikālo un neatkārtojamo sajūtu buķeti, ko dod simtprocentīgs roku darbs, mūsdienīgs materiālu, krāsu un tekstūru salikums.

Stellēs austs audums, rūpnieciski austs audums, tamborējums, adījums, pērļojums, ficējums, rupjš izšuvums ar dziju vai smalks mašīnizšuvums – katrs rokdarbs ir īpašs un neatkārtojama vērtība, tādēļ vienmēr cenšos atrast piemērotāko veidu, lai tos izceltu!

Savos rokdarbos piedāvāju mūsdienīgu interpretāciju par senajiem rokdarbiem mūsdienu interjerā un aksesuāros.

Vairākiem pašdarbības deju un kora, kā arī folkloras grupas un lietišķās mākslas kolektīvam esmu izgatavojusi lielo svētku vimpeli! Katrs darbs tiek radīts kā unikāls un neatkārtojams mākslas darbs, kā īpašs veltījums kolektīvam ar tikai šim kolektīvam atbilstošu, audumu faktūrās un krāsās iekodētu stāstu.

Domājot par tekstilamateriālu otreizējas pārstrādes iespējām, darinu oriģinālas tekstilrotas no otrreiz pārstrādātas Tkreklu, svārku, kleitu… trikotāžas auduma auklām. Garas un īsas, raibas un vienkrāsainas… rotātas ar stikla un koka pērlēm. Piemērotas valkāšanai visos gadalaikos gan ikdienā, gan svētku brīžos.

Piedāvāju arī meistarklasē draudzeņu pulkā kopā ar mani izgatavot savu neatkārtojamo trikotāžas rotu!

Rotaļājoties ar dažādiem audumiem, gatavoju arī nelielus suvenīrus – dekorus, telpu rotājumus, piespraudes u.c. lietas.

 

“Whitepoint” SIA

Darinot rokdarbus kopā ar rokdarbu meistari, TLMK “Kurši” vadītāju, savu mammu Birutu Austrupu esam izveidojušas arī zīmolu “Whitepoint”.

“Whitepoint” ir baltais punkts, no kura viss sākas… Tas apvieno sevī visas dabā sastopamās krāsas un noskaņas! Mūsu īpašais “baltais punkts” ir vairāku paaudžu kopības sajūta… gandarījums pēc ilgi izlolota un rūpīgi padarīta darba… dabīgums un dabiskums… gan raibums un dzīves prieks, gan atturīga vienkāršība…

“Whitepoint” zīmi veido no smalkiem rakstiem izrakstīts, iztamborēts nebeidzamais dzīves ritums un zīļu saulīte Talsu novada vainagā, kā arī pēdējais miķelītes ziediņš rudens dārzā…

Whitepoint - TEKSTILLIETAS ar vairākās paaudzēs izlolotu mīlestību pret rokdarbiem.

 

Kontakti
Tālrunis: +371 29166456
E-pasts: valda.eglite@inbox.lv
Tīmekļa vietne: https://www.whitepoint.lv