Pašvaldība Izglītība
1

Vasaras nodarbinātības pasākumi tiek īstenoti laika periodā no 1. jūnija līdz 31. augustam. Maksimāli iespējamā dalība vienam skolēnam nodarbinātības pasākumā – viens mēnesis.

Atgādinām, ka 19. maijā beidzas pieteikšanās skolēnus darbam 2023. gada vasarā! Ja vēlies pieteikties, lūdzu aizpildi; https://www.ropazi.lv/lv/media/18827/download  anketu. Uzmanību - 5. punktu anketā – par piemērotākajām darbavietām, vari atstāt tukšu- neaizpildīt.

Pieteikties var Ropažu novada administratīvajā teritorijā deklarētie skolēni (vecumā no 13 līdz 20 gadiem), kura vismaz viena likumiskā pārstāvja  dzīvesvieta  ir deklarēta Ropažu novada pašvaldības administratīvajā teritorijā (ne vēlāk kā no 2022. gada 1. janvāra).

Lai pieteiktos darbam vasarā :

SKOLĒNI līdz 19. maija plkst. 23:55 iesniedz pieteikumu:

  • iesniedz pieteikuma veidlapu ar vecāka/aizbildņa apstiprinātu elektronisko parakstu sūta uz e-pastu: novada.dome@ropazi.lv

vai

  • pieteikuma veidlapu  (parakstītu ar roku) nosūta pa pastu uz adresi: Ropažu novada pašvaldības Garkalnes pagasta teritoriālā pārvalde, Brīvības gatve  455, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1024 adresētu Izglītības, jaunatnes lietu, kultūras un sporta departamentam;

vai

  • pieteikuma veidlapu  (parakstītu ar roku) adresētu Izglītības, jaunatnes lietu, kultūras un sporta departamentam iesniedz klientu apkalpošanas centros:
  • Garkalnē  - Brīvības gatve  455, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1024;
  • Ropažos   -  Sporta iela 1, Ropaži, Ropažu pagasts, Ropažu novads LV–2133;
  • Stopiņos   - Institūta iela 1a, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130;
  • Vangažos  - Meža iela 1, Vangaži, Ropažu novads, LV-2136.

PIETEIKUMA ANKETA skolēniem darbam vasarā

IESNIEGUMU IZSKATĪŠANA

Komisija līdz 2023. gada 20. maijam izvērtē  skolēnu pieteikumu atbilstību saistošajiem noteikumiem Nr. 17/22. Pēc visu datu apkopošanas, katram jaunietim uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts kods, ar kura palīdzību varēs uzzināt, vai skolēns ir iekļauts nodarbināto sarakstā.  Saraksts tiks publicēts www.ropazi.lv  mājas lapā.

Atsauce: Ropažu novada pašvaldības saistošie noteikumi Nr. 17/22 “Kārtība, kādā tiek organizēti un finansēti skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumi mācību brīvlaikā“ Informējam, ka personu dati tiks apstrādāti  pēc 2022.gada 25.aprīlī  izstrādātās  Ropažu novada pašvaldības Datu privātuma politikas Nr.13.