Datums 28. janvāris, 2022
Laiks18.00
Vieta Ulbroka
olafs

Piektdien, 28. janvārī plkst. 18.00 Kultūras centrā “Ulbrokas Pērle” viesosies sniegavīrs Olafs ar draugiem. Viņš ir nodomājis sarīkot pārsteiguma koncertu Ziemassvētku vecītim. Olafs ir uzaicinājis citus pasaku varoņus uzstāties viņa šovā un ieradīsies pati Sniega karaliene. Visam vajadzētu noritēt gludi, ja vien viņa asistents Žogvāvere nemaisītos pa kājām un nesajauktu visas ieceres. Tajā brīdī, kad uz skatuves vajadzētu snigt sniedziņam – no gaisa sāk birt vardes un nekas nenotiek pēc iecerētā scenārija. Par laimi vienmēr pozitīvais un draudzīgais Olafs kopā ar saviem draugiem atradīs risinājumu  jebkurai situācijai.

Vecums |  2+
Režisore: LELDE KAUPUŽA
Māksliniece | INGA ĀDMINE – STŪRIS
Lomās | VIJA MEŽALE vai MADARA ENKUZENA, DENISA BRAŠA vai INGA DZINTARE, INGARS GUDERMANIS, PĒTERIS LAPIŅŠ

Biļetes: 10.00 euro.

Biļetes: KC “Ulbrokas Pērle, kā arī visās Biļešu paradīzes kasēs vai www.bilesuparadize.lv.

Pasākums notiks, ievērojot valstī uz to brīdi noteiktās epidemioloģiskās prasības.

Noteikumi

Biļete jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma.

Biļete bērnam tiek iegādāta teātra apmeklējumam, tādēļ nepieciešama neatkarīgi no tā, vai bērns sēž atsevišķā krēslā vai pieaugušajam klēpī.

Teātra izrādes apmeklējumam nepieciešams: 

Pieaugušajiem: COVID-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikāts, personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete, maska.

Bērniem no 12 gadu vecuma: COVID-19 vakcinācijas, izslimošanas vai testa sertifikāts, vai skolas skrīninga tests (ne vecāks par 72h), personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete, maska.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam: personu/vecumu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete. Maska no 7 gadu vecuma. 

Lūdzam uz izrādi ierasties vismaz 30 minūtes pirms sākuma laika!

Informējam, ka pasākuma laikā, lai informētu sabiedrību par notikušo pasākumu, var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā Jūs esat fiksēts, sazinoties ar kultūras centra “Ulbrokas Pērle” vadītāju, zvanot 67910502 vai rakstot kulturascentrs@ropazi.lv